Sezon piłkarski pełen emocji i niespodzianek

Zapraszamy na podsumowanie osiągnięć naszej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023. Wycinek z całości artykułu dostępnego na stronie gminy Lubin.

Unia Szklary Górne (6. miejsce Klasa A) 14-25 51:21

W obecnym sezonie podopieczni nowego trenera, którym został Sławomir Wałowski ponownie zameldowali się w górnej połówce tabeli. Gdyby nie kilka pechowych porażek można by mówić o kolejnej udanej rundzie w wykonaniu Unii Szklary Górne. Ambicje piłkarzy i działaczy sięgają o jeden szczebel wyżej, jednak w tym sezonie będzie o realizację tych marzeń bardzo trudno. W rundzie wiosennej zawodnicy Unii powinni zameldować się bliżej czołówki tabeli. Mecze w Szklarach Górnych są świętem dla całego sołectwa i ściągają licznych fanów Unii. Najlepszym strzelcem okazał się Piotr Rogalski zdobywca 11 bramek.