REGION. Mecz o awans w Oborze?

PA3_3281Rozgrywki w sezonie 2015/2016 powolnym krokiem zmierzają ku rozstrzygnięciom. Już w niedzielę bardzo ważne spotkanie rozegrane zostanie w grupie II legnickiej B-klasy, gdzie w bezpośrednim starciu zmierzą się faworyci do awansu.

W grupie II kluczowe, jeśli chodzi o losy awansu mogą być najbliższe dwa tygodnie, w których Unia Szklary Górne zmierzy się kolejno z Fortuną Obora oraz Zametem II Przemków. W przypadku dwóch zwycięstw podopieczni Andrzeja Wójcika powinni zameldować się na pozycji lidera przed spotkaniami z niżej notowanymi rywalami.

– Nikt nie będzie nogi odkładał ani głowy. Na każdego przeciwnika koncentrujemy się tak samo, czy to drużyna z pierwszego miejsca czy z dziesiątego. Aczkolwiek te dwa mecze na pewno pokażą kto będzie chciał bardzo mocno awansować z tej grupy. –mówił po ostatnim meczu Tomasz Łojek, zawodnik Unii Szklary Górne.

Zawodnikom ze Szklar Górnych nie będzie jednak łatwo, ponieważ w dobrej formie wydaje się być Fortuna, która w dwóch pierwszych spotkaniach zdobyła komplet punktów strzelając aż trzynaście bramek. Kluczowe dla zespołu Grzegorza Jacha może być właśnie powstrzymanie Łojka, który w ostatnim spotkaniu z Kaliną Sobin imponował skutecznością.

Wszystko zweryfikuje jednak boisko podczas niedzielnego spotkania. Inny kandydat do awansu Zamet II Przemków w ten weekend zmierzy się z Transportowcem Kłopotów-Osiek.

Źródło: http://regionfan.pl/region-mecz-o-awans-w-oborze/